BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Skatinti inovatyvių aplinkai draugiškų, t. y. tvarių produktų gamybą skatinančių, technologijų diegimą įmonėse, veikiančiose S4 srityse (Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas)

Sprendimai dėl finansavimo


Kvietimai

-


Patvirtinti dokumentai

-


Dokumentų projektai

  • Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija parengė ir teikia viešam aptarimui 2022–2030 metų plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos ekonomikos transformacijos ir konkurencingumo plėtros programos pažangos priemonės Nr. 05-001-01-04-02 „Skatinti įmones pereiti link neutralios klimatui ekonomikos“ veiklos „Sudaryti sąlygas tvariai pramonės MVĮ transformacijai”, kuri bus įgyvendinamos finansinių priemonių forma, specialiuosius atrankos kriterijus galutiniams gavėjams (docx). 
    Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2022 m. rugsėjo 28 d. (imtinai) el. paštu: [email protected].


Paskutinė atnaujinimo data: 2023-04-06