BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Skatinti MVĮ skaitmeninimą, finansuojant e. pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimą, paslaugų ir produktų konfigūravimą ir vizualizaciją

Sprendimai dėl finansavimo


Kvietimai

Kvietimas teikti paraiškas

MVĮ skaitmeninimas
02-033-K

Kvietimas paskelbtas čia

Kontaktiniai duomenys konsultacijoms

VšĮ Inovacijų agentūra: 

Kontaktų centras, tel. +370 700 77 055 
Verslo produktyvumo skyrius, tel. +370 687 31 073
El. paštas: [email protected] 


Patvirtinti dokumentai

 • 2022–2030 metų plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos ekonomikos transformacijos ir konkurencingumo plėtros programos pažangos priemonės Nr. 05-001-01-05-05 „Skatinti įmones skaitmenizuotis“ veiklos „Skatinti labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių skaitmeninimą, finansuojant e. pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimą, paslaugų ir produktų konfigūravimą ir vizualizaciją“ poveiklių „Skatinti labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių skaitmeninimą, finansuojant e. pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimą, paslaugų ir produktų konfigūravimą ir vizualizaciją“ (Sostinės regionas) ir „Skatinti labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių skaitmeninimą, finansuojant e. pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimą, paslaugų ir produktų konfigūravimą ir vizualizaciją“ (Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas) projektų finansavimo sąlygų aprašo (3 priedas) (docx) PATVIRTINIMAS, 2023 m. birželio 23 d. įsakymu Nr.4-340. 

Dokumentų projektai

 • Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija parengė ir teikia viešam aptarimui 2022–2030 metų plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos ekonomikos transformacijos ir konkurencingumo plėtros programos pažangos priemonės Nr. 05-001-01-05-05 „Skatinti įmones skaitmenizuotis“ veiklos „Skatinti labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių skaitmeninimą, finansuojant e. pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimą, paslaugų ir produktų konfigūravimą ir vizualizaciją“ projektų finansavimo sąlygų aprašo projektą (2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programa, 1 prioriteto „Pažangesnė Lietuva“ 1.2. konkretaus uždavinio „Pasinaudoti skaitmeninimo teikiama nauda piliečiams, įmonėms, mokslinių tyrimų organizacijoms ir valdžios institucijoms“ 1.2.2 veikla) (docx).
  Veikla finansuojama 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos 1 prioriteto „Pažangesnė Europa“ lėšomis.
  Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2023 m. gegužės 25 d. (imtinai) el. paštu: [email protected]
  Pastabų ir pasiūlymų derinimo lentelė

 • Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija parengė ir teikia viešam aptarimui 2022–2030 metų plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos ekonomikos transformacijos ir konkurencingumo plėtros programos pažangos priemonės Nr. 05-001-01-05-05 „Skatinti įmones skaitmenizuotis“ veiklos „Skatinti labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių skaitmeninimą, finansuojant e. pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimą, paslaugų ir produktų konfigūravimą ir vizualizaciją“ projektų atrankos kriterijų projektą (2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programa, 1 prioriteto „Pažangesnė Lietuva“ 1.2. konkretaus uždavinio „Pasinaudoti skaitmeninimo teikiama nauda piliečiams, įmonėms, mokslinių tyrimų organizacijoms ir valdžios institucijoms“ 1.2.2 veikla) (docx).
  Veikla finansuojama 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos 1 prioriteto „Pažangesnė Europa“ lėšomis.
  Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2023 m. balandžio 12 d. (imtinai) el. paštu: [email protected]
  Pastabų ir pasiūlymų derinimo lentelė


Paskutinė atnaujinimo data: 2023-06-29