BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Skatinti MVĮ tarptautinę tinklaveiką, įsitraukimą į MTEPI partnerystės tinklus (Sostinės ir Vidurio ir vakarų Lietuvos regionai)

Sprendimai dėl finansavimo


Kvietimai

Kvietimas teikti paraiškas

Inoconnect 
Nr. 02-017-K

Kvietimas paskelbtas čia

Kontaktiniai duomenys konsultacijoms

VšĮ Inovacijų agentūra:

Bendraisiais klausimais, tel. +370 700 77 055
Mokslo ir inovacijų projektų skyrius, tel. +370 699 06563
El. paštas: [email protected]


Patvirtinti dokumentai

 • Pažangos priemonės Nr. 05-001-01-05-07 „Sukurti nuoseklią inovacinės veiklos skatinimo sistemą“ veiklos „ veiklos „Skatinti MVĮ dalyvavimą tarptautinėse MTEPI iniciatyvose“ poveiklės „Skatinti MVĮ tarptautinę tinklaveiką, įsitraukimą į MTEPI partnerystės tinklus“ (Sostinės regionas) ir poveiklės „Skatinti MVĮ tarptautinę tinklaveiką, įsitraukimą į MTEPI partnerystės tinklus“ (Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas) projektų finansavimo sąlygų aprašo PATVIRTINIMAS (2023-02-27 Nr. 4-116)

Dokumentų projektai

 • Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija parengė ir teikia viešam aptarimui 2022–2030 metų plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos ekonomikos transformacijos ir konkurencingumo plėtros programos pažangos priemonės Nr. 05-001-01-05-07 „Sukurti nuoseklią inovacinės veiklos skatinimo sistemą“ veiklos „Skatinti MVĮ dalyvavimą tarptautinėse MTEPI iniciatyvose“ poveiklės: „Skatinti MVĮ tarptautinę tinklaveiką, įsitraukimą į MTEPI partnerystės tinklus“ (Sostinės ir Vidurio ir vakarų Lietuvos regionai)“ projektų finansavimo salygų aprašo projektą (docx).
  Veikla finansuojama 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos 1 prioriteto „Pažangesnė Lietuva“ lėšomis.
  Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2022 m. gruodžio 16 d. (imtinai) el. paštu: [email protected]
  Pastabų ir pasiūlymų derinimo lentelė

 • Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija parengė ir teikia viešam aptarimui 2022–2030 metų plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos ekonomikos transformacijos ir konkurencingumo plėtros programos pažangos priemonės Nr. 05-001-01-05-07 „Sukurti nuoseklią inovacinės veiklos skatinimo sistemą“ investicinės veiklos “Skatinti MVĮ dalyvavimą tarptautinėse MTEPI iniciatyvose”  poveiklės:  „Siekiant stiprinti verslo pozicijas tarptautinėse vertės grandinėse (toliau – TVG), skatinama labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių (toliau – MVĮ) tarptautinė tinklaveika, įsitraukimas į mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (toliau – MTEPI) partnerystės tinklus” (Sostinės ir Vidurio ir vakarų Lietuvos regionai) projektų atrankos kriterijus (docx)
  Veikla finansuojama 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos 1 prioriteto „Pažangesnė Lietuva“ lėšomis.
  Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2022 m. rugpjūčio 29 d. (imtinai) el. paštu: [email protected]
  Pastabų ir pasiūlymų derinimo lentelė

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-09-07