BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Sudaryti sąlygas startuoliams kurtis bei skatinti produkto idėjos vystymą per hakatonus ir inkubavimo paslaugas (Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas)

Sprendimai dėl finansavimo


Kvietimai

Kvietimas teikti paraiškas

Startuolis (Vidurio ir Vakarų Lietuvos regionas) 
Nr. 02-025-K

Kvietimas paskelbtas čia

Kontaktiniai duomenys konsultacijoms

VšĮ Inovacijų agentūra:

Kontaktų centras, tel. +370 700 77 055
Kūrybinių ir tarptautinių investicijų skyrius, tel. +370 687 08812
El. paštas: [email protected]


Patvirtinti dokumentai

 • Pažangos priemonės Nr. 05-001-01-05-07 „Sukurti nuoseklią inovacinės veiklos skatinimo sistemą“ veiklos „Skatinti startuolių vystymą, akceleravimą ir plėtrą“ poveiklės „Sudaryti sąlygas startuoliams kurtis bei skatinti produkto idėjos vystymą per hakatonus ir inkubavimo paslaugas (Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas)“ projektų finansavimo sąlygų aprašo PATVIRTINIMAS (2023-05-15 Nr. 4-261)

Dokumentų projektai

 • Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija parengė ir teikia viešam aptarimui 2022–2030 metų plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos ekonomikos transformacijos ir konkurencingumo plėtros programos pažangos priemonės Nr. 05-001-01-05-07 „Sukurti nuoseklią inovacinės veiklos skatinimo sistemą“   investicinės veiklos „Skatinti startuolių vystymą, akceleravimą ir plėtrą“ poveiklės „Sudaryti sąlygas startuoliams kurtis bei skatinti produkto idėjos vystymą per hakatonus ir inkubavimo paslaugas“ (Vidurio ir Vakarų Lietuvos regionas)“ projektų finansavimo sąlygų aprašo projektą (docx)
  Veikla finansuojama 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos 1 prioriteto „Pažangesnė Lietuva“ lėšomis.
  Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2023 kovo 10 d. (imtinai) el. paštu: [email protected]

 • Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija viešam aptarimui teikia pažangos priemonės Nr. 05-001-01-05-07 „Sukurti nuoseklią inovacinės veiklos skatinimo sistemą“ veiklos „Skatinti startuolių vystymą, akceleravimą ir plėtrą“ poveiklės „Sudaryti sąlygas startuoliams kurtis bei skatinti produkto idėjos vystymą per hakatonus ir inkubavimo paslaugas“ (Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas) projektų atrankos kriterijus (docx)
  Veikla finansuojama 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos 1 prioriteto „Pažangesnė Lietuva“ lėšomis.
  Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2023 m. sausio 10 d. (imtinai) el. paštu: [email protected]
  Pastabų ir pasiūlymų derinimo lentelė


Paskutinė atnaujinimo data: 2024-01-10