BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Europos semestras

Europos semestrasyra Europos Sąjungos valstybių narių ekonominės ir užimtumo politikos koordinavimo sistema.

Sutartyje dėl Europos Sąjungos veikimo numatyta, kad valstybės narės savo ekonominėje politikoje turėtų vadovautis Tarybos patvirtintomis integruotomis užimtumo ir ekonominės politikos gairėmis bei rengti nacionalines reformų programas pagal integruotose gairėse nurodytus tikslus (121 straipsnio 2 dalis).

 

Nacionalinė reformų darbotvarkė apibendrina svarbiausias vykdomas ir planuojamas struktūrines reformas. Nacionalinė reformų darbotvarkė yra kasmet atnaujinama atsižvelgiant į Europos semestro ciklą. Atnaujinta Nacionalinė reformų darbotvarkė teikiama Europos Komisijai kiekvienų metų balandžio mėn.

Europos semestro, Nacionalinės reformų darbotvarkės rengimo, įgyvendinimo kooordinavimą ir bendradarbiavimą su Europos Komisija reglamentuoja 2011 m. rugpjūčio 17 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimas Nr. 967 "Dėl Nacionalinės reformų darbotvarkės rengimo ir įgyvendinimo".

 

2023 metų Europos semestras: Pavasario rinkinys

 

Lietuvos Nacionalinės reformų darbotvarkės:

 
ES Tarybos rekomendacijos Lietuvai ir jų įgyvendinimo priemonių rinkiniai:
 
 
Europos Komisijos Šalies ataskaitos:
 
 
Europos Komisijos metinės augimo apžvalgos:
 
 
 

Daugiau informacijos apie Europos semestrą:

https://ec.europa.eu/info/business-economy-euro/economic-and-fiscal-policy-coordination/eu-economic-governance-monitoring-prevention-correction/european-semester_en

 

Už Europos semestro koordinavimą Lietuvoje atsakinga Europos Sąjungos ir tarptautinių reikalų grupė.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-05-25