BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Europos semestras

Europos semestras - yra Europos Sąjungos valstybių narių ekonominės ir užimtumo politikos koordinavimo sistema.

Sutartyje dėl Europos Sąjungos veikimo numatyta, kad valstybės narės savo ekonominėje politikoje turėtų vadovautis Tarybos patvirtintomis integruotomis užimtumo ir ekonominės politikos gairėmis bei rengti nacionalines reformų programas pagal integruotose gairėse nurodytus tikslus (121 straipsnio 2 dalis).

Nacionalinė reformų darbotvarkė (National Reform Programme) apibendrina svarbiausias vykdomas ir planuojamas struktūrines reformas. Nacionalinė reformų darbotvarkė yra kasmet atnaujinama atsižvelgiant į Europos semestro ciklą. Atnaujinta Nacionalinė reformų darbotvarkė teikiama Europos Komisijai kiekvienų metų balandžio mėn.

Lietuvos Nacionalinės reformų darbotvarkės:

ES Tarybos rekomendacijos Lietuvai:
 
Europos Komisijos darbiniai dokumentai:
 
Europos Komisijos metinės augimo apžvalgos:
 
Kitų ES valstybių narių dokumentai:
 

Daugiau informacijos apie strategiją „2020 m. Europa“:

Už strategijos „2020 m. Europa“ ir Nacionalinės reformų darbotvarkės koordinavimą atsakingas Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Ekonomikos politikos skyrius.
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-25