BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Inovacijų agentūra

2021 metais Ekonomikos ir inovacijų ministerija pradėjo esminę inovacijų reformą. Vienas iš svarbiausių jos darbų – sukurti veiksmingą institucinę sistemą. 2022 m. balandžio pradžioje Ekonomikos ir inovacijų ministerija sėkmingai konsolidavo Lietuvoje veikiančių inovacijų paramos agentūrų funkcijas ir pasiekė reformos tikslą – įsteigė Inovacijų agentūrą ir nustatė jos atsakomybę bei įgaliojimus. Šios agentūros veikla – tenkinti dinamiškos inovacijų ekosistemos poreikius ir teikti paramą įmonėms įvairiuose jų veiklos etapuose.
Kurdama Inovacijų agentūrą, ministerija siekė, kad Lietuva turėtų pažangiausią viešojo sektoriaus organizaciją, todėl Inovacijų agentūra kokybės prasme yra visiškai nauja institucija. Jos veikla grindžiama šiuolaikiško valdymo, orientacijos į klientą, skaidrumo ir aukščiausios kokybės standarto principais.
Sukūrus Inovacijų agentūrą, inovacijų ekosistema Lietuvoje tapo daug aiškesnė, nuoseklesnė ir darnesnė. Nėra funkcijų dubliavimosi ir neaiškių pareigų, verslo atstovai žino, kur kreiptis pagalbos – tiek besikuriančios, tiek pažengusios įmonės čia gali gauti visus atsakymus, ekspertų pagalbą ir finansavimą vieno langelio principu.
Inovacijų agentūra siūlo:
  - paslaugas pagal verslo brandos etapą;
  - visas paslaugas vieno langelio principu;
  - aukštą paslaugų skaitmenizavimo lygį;
  - poveikiu grįstas intervencijas;
  - proveržio sričių klientų vadybininkus.

Kontaktai pasiteirauti: tel. 8 700 77 055, el. p. [email protected].
Daugiau informacijos: https://inovacijuagentura.lt/.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-04-14