BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


VšĮ Kauno mokslo ir technologijų parkas

Kauno mokslo ir technologijų parkas  (Kauno MTP) – inovatyvaus verslo plėtrai skirta vieta. Joje šiuo metu veikia 90 informacinių technologijų, inžinerijos, sveikatos medicinos, socialinių inovacijų, ateities energetikos, darniosios chemijos krypties įmonių.

Kauno MTP padeda startuoliams ir jau veikiančioms technologinėms įmonėms didinti tarptautinį konkurencingumą, įmonės konsultuojamos verslo plėtros klausimais, joms teikiamos inovacijų paramos paslaugos, kuriama inovatyvaus verslo bendruomenė bei ugdoma inovacijų kultūra Kauno regione.

Dalyvaudamas integruoto „Santakos“ mokslo, studijų ir verslo slėnio vystyme, Kauno MTP skatina mokslo ir verslo bendradarbiavimą. Taip pat Parkas įsitraukia į Kauno technologijos universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto mokslo žinių perdavimą verslui, yra tarptautinių verslumą skatinančių projektų partneris.

Parke taip pat veikia neseniai įkurtas IKT srities „Digital Rocket LT“ klasteris, kurį sudaro 7 perspektyvios IT įmonės. Įmonėse dirbantys daugiau nei 100 profesionalų sieks Lietuvos ir užsienio klientams teikti aukščiausios kokybės IT paslaugas ir sutelks jėgas bendriems projektams, kurių, dėl didelių užduočių atlikimo apimčių, nepajėgtų įgyvendinti veikdami atskirai.

Kauno MTP ištakos – 1998 m. Kaune įsteigtas pirmasis verslo inkubatorius Lietuvoje. 2015 m. sausį, sujungus tris viešąsias įstaigas – KTU regioninį mokslo parką, Kauno regioninį inovacijų centrą bei Kauno aukštųjų ir informacinių technologijų parką ir konsolidavus inovacijų paramos potencialą, įkurtas Kauno mokslo ir technologijų parkas.

Savo verslus Parke pradėjo tokios žinomos įmonės Lietuvoje, kaip tarptautinė programinės įrangos kūrėja UAB „NFQ Technologies“, informacinių technologijų UAB „Telesoftas“, žaidimų kūrėjai „TutoTOONS“,  IT sprendimuose besispecializuojanti UAB „iTO“, programinės įrangos plėtotoja UAB „Adeo Web“. UAB „Amidus“ savo verslo dėka padėjo pritraukti pasaulinę debesų kompiuterijos įmonę „Virtustream“.

Kauno MTP dirba ir tarptautinį pripažinimą pelniusios įmonės: robotikos entuziastai UAB „Rubedo sistemos“,  medicininių technologijų startuolis „Vittamed“, medicininės IT įrangos kūrėja UAB „Softneta“, daiktų interneto projektus plėtojanti UAB „Singletonas“ ir kitos įmonės.

Kauno MTP dalininkai: Lietuvos Respublikos ūkio ministerija, Kauno technologijos universitetas ir Vytauto Didžiojo universitetas. Į patariamąją funkciją atliekančios Tarybos sudėtį įeina UAB „Elinta“, UAB „NFQ Technologies“, UAB „Intermedix Lietuva“, UAB „Practica Capital“, UAB „Singletonas“, Kauno technologijos universiteto Nacionalinio inovacijų ir verslo centro, Vytauto Didžiojo universiteto, taip pat Ūkio ministerijos bei Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros atstovai.

Daugiau informacijos: http://kaunomtp.lt/ ir http://www.digitalrocket.lt/

 

Kontaktai:
VšĮ Kauno mokslo ir technologijų parkas
K. Petrausko g. 26, LT-44156 Kaunas
Tel. +370 37 33 30 40
El. paštas: [email protected]
Interneto tinklapis: http://kaunomtp.lt/

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-10-23