BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Kelių finansavimas

Ekonomikos ir inovacijų ministerija 2022 m. birželio 20 d. įsakymu Nr. 4- 827 patvirtino „Valstybės ir savivaldybių institucijų valdomų kelių, vedančių į teritorijas, kuriose kuriamos darbo vietos, finansavimo tvarkos aprašą“.

 

Finansavimas bus skirtas kelių projekto rengimo, ekspertizės, eismo saugumo audito, rangos darbų, kelių projekto vykdymo priežiūra, technine priežiūra, kadastro duomenų bylos parengimu, teisine registracija bei kitomis paslaugomis ir darbais, tiesiogiai susijusiais su kelių projekto įgyvendinimu.

 

Valstybės ir savivaldybių institucijų valdomų kelių, vedančių į teritorijas, kuriose kuriamos darbo vietos projektams galės būti finansuojama iki 100 proc. projekto išlaidų.

Paraiškas galima teikti iki š. m. liepos 8 d.

 

Pažymėtina, kad paraiškos turėtų būti teikiamos dėl projektų, įgyvendinamų 2022 metais, taip pat pabrėžtina, kad Tvarkos aprašo 3 punkte nurodyta, jog tinkamos finansuoti išlaidos yra tinkamoms, kurios patirtos einamaisiais kalendoriniais metais.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-06-28