BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Kelių finansavimas

Keturioms Lietuvos savivaldybėms Ekonomikos ir inovacijų ministerija skyrė 5 mln. eurų keliams, vedantiems į pramonines teritorijas ir laisvąsias ekonomines zonas (LEZ), finansuoti. Finansavimas skirtas Kauno rajono, Šiaulių miesto, Kėdainių rajono ir Klaipėdos miesto savivaldybėms.

Finansavimas bus skirtas kelių projekto rengimo, ekspertizės, eismo saugumo audito, rangos darbų, kelių projekto vykdymo priežiūra, technine priežiūra, kadastro duomenų bylos parengimu, teisine registracija bei kitomis paslaugomis ir darbais, tiesiogiai susijusiais su kelių projekto įgyvendinimu.

Kvietimai pagal 2022 m. birželio 20 d. įsakymu Nr. 4- 827 patvirtiną „Valstybės ir savivaldybių institucijų valdomų kelių, vedančių į teritorijas, kuriose kuriamos darbo vietos, finansavimo tvarkos aprašą“., planuojami 2023 metų I ketv.

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-11-08