BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Bendrieji skaitmeniniai vartai

2018 m. ES priėmė reglamentą, kuriuo sukuriami bendrieji skaitmeniniai vartai (Single digital gateway - SDG), suteikiantys galimybę internetu gauti informaciją, atlikti administracines procedūras ir teikti pagalbines paslaugas, reikalingas piliečiams ir įmonėms vykdyti veiklą kitoje ES šalyje.

Šiuo metu Europos Komisija ir nacionalinės administravimo institucijos kuria platų svetainių ir teikiamų paslaugų tinklą, atnaujina informaciją ir skaitmenina atliekamas procedūras bei teikiamas paslaugas. Visa informacija ir paslaugos pasiekiamos naudojantis viena bendra duomenų prieiga „Your Europe“ portale.

Kas yra „Your Europe“?

Europos Komisijos kartu su valstybėmis narėmis kuriamas „Your Europe“ portalas – tai patikimi ES skaitmeniniai informacijos vartai kuriant, įgyvendinant ir plečiant asmeninius bei profesinius planus visoje ES!

Portale „Your Europe“ galite rasti visą reikalingą informaciją apie Jūsų teises, administracines taisykles ir procedūras visose ES šalyse. Taip pat praktinę informaciją norintiems užsiimti verslu ES.

Daugiau informacijos:

youreurope.eu

Europos Komisijos svetainėje

Vaizdo įrašas apie Your Europe 

DIGITAL ROADSHOW IN LITHUANIA

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-07-27