BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Tarpvyriausybinės komisijos (TVK)

Ekonomikos ir inovacijų ministerija dalyvauja dvišalėse tarpvyriausybinio bendradarbiavimo komisijose:

2021 m. rugsėjo 6 d. įvyko nuotolinis 13-asis Lietuvos ir Kazachstano tarpvyriausybinės ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo komisijos posėdis. Posėdį organizavo Kazachstano Respublikos prekybos ir integracijos ministerija, jam pirmininkavo šios ministerijos viceministras Kairatas Torebajevas ir ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė. Posėdžio pabaigoje buvo pasirašytas protokolas, kuriame išdėstytos šalių pozicijos dvišalio bendradarbiavimo ekonomikos, prekybos, transporto, turizmo ir kitose srityse.

Daugiau informacijos:
https://eimin.lrv.lt/lt/naujienos/a-armonaite-lietuvos-ir-kazachstano-potencialas-ne-tik-tradiciniuose-bet-inovatyviuose-ekonomikos-sektoriuose

2020 m. rugsėjo 29 d. įvyko nuotolinis 20-asis Lietuvos ir Ukrainos tarpvyriausybinės prekybinio ir ekonominio bei mokslinio ir techninio bendradarbiavimo komisijos posėdis, kurį organizavo Ukraina. Posėdžiui pirmininkavo  Ekonomikos ir inovacijų ministras Rimantas Sinkevičius ir Ukrainos infrastruktūros ministras Vladislavas Kryklij. Ministrai pasirašė protokolą, stiprinantį dvišalį Lietuvos ir Ukrainos bendradarbiavimą prekybos, energetikos, pramonės, transporto, žemės ūkio, telekomunikacijų, sveikatos apsaugos, kosmoso ir kitose srityse.

Daugiau informacijos:
https://eimin.lrv.lt/lt/naujienos/lietuva-ir-ukraina-dar-labiau-stiprina-ekonomini-bendradarbiavima

2020 m. liepos 10 d.   įvyko nuotolinis 6-asis Lietuvos ir Azerbaidžano tarpvyriausybinės dvišalio bendradarbiavimo komisijos  posėdis, kurį organizavo Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija. Posėdžiui pirmininkavo užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ir Azerbaidžano ekonomikos ministras Mikayilas Jabbarovas. Komisijos pirmininko pavaduotoja ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jekaterina Rojaka pakvietė Azerbaidžano atstovus pasinaudoti startuolių ekosistemos plėtrai Lietuvoje palankiomis sąlygomis, pristatė skaitmeninės politikos prioritetus.

2020 m. sausio 31 d. Vilniuje įvyko pirmasis Lietuvos ir Turkijos ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo komisijos posėdis, kuriam pirmininkavo ekonomikos ir inovacijų ministro pareigas laikinai einantis energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas ir Turkijos prekybos ministrė Ruhsar Pekcan. Dėmesys buvo skirtas dvišalei prekybai ir investicijoms, bendradarbiavimui energetikos, transporto, inovacijų ir technologijų, miestų plėtros ir turizmo, žemės ūkio srityse. Ministrai pasirašė bendradarbiavimo protokolą.

VšĮ „Versli Lietuva“ kartu su Turkijos užsienio ekonominių ryšių valdyba surengė Lietuvos ir Turkijos verslo forumą.

Daugiau informacijos:
https://eimin.lrv.lt/lt/naujienos/lietuva-ir-turkija-aptars-ekonomini-bendradarbiavima

2019 m. balandžio 26 d. Vilniuje įvyko 19-asis Lietuvos ir Ukrainos tarpvyriausybinės prekybinio ir ekonominio bei mokslinio ir techninio bendradarbiavimo komisijos posėdis, kuriam pirmininkavo ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius ir Ukrainos infrastruktūros ministras Volodymyras Omelianas. Lietuvos ir Ukrainos susitarimas stiprinti bendradarbiavimą informacinių technologijų, transporto, energetikos, turizmo ir kitose šalims svarbiose srityse įtvirtintas protokolu.
Daugiau informacijos:
https://eimin.lrv.lt/lt/naujienos/v-sinkevicius-lietuvos-ir-ukrainos-sekmes-istorijos-yra-geriausias-vaistas-nuo-oponentu

2019 m. kovo 5 d. Vilniuje įvyko 12-asis Lietuvos ir Kazachstano tarpvyriausybinės ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo komisijos posėdis, kuriam pirmininkavo ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius ir Kazachstano Respublikos finansų viceministras Kanatas Bajedilovas. Nuspręsta stiprinti dvišalius ekonominius ryšius, plėtoti bendradarbiavimą transporto srityje, taip pat aptartos galimybės pritraukti daugiau turistų bei plėtoti bendradarbiavimą žemės ūkio, energetikos, informacinių technologijų, sveikatos apsaugos ir kitose srityse, pasirašytas bendradarbiavimo protokolas.
Daugiau informacijos:
https://eimin.lrv.lt/lt/naujienos/lietuva-ir-kazachstanas-stiprina-ekonomini-bendradarbiavima

2018 m. liepos 17 d. Lvove (Ukraina) įvyko 18-asis Lietuvos ir Ukrainos tarpvyriausybinės prekybinio ir ekonominio bei mokslinio ir techninio bendradarbiavimo komisijos posėdis, kuriam pirmininkavo ūkio ministras Virginijus Sinkevičius ir Ukrainos infrastruktūros ministras Volodymyras Omelianas. Buvo pasirašytas bendradarbiavimo protokolas, kuriuo šalys susitarė ir toliau stiprinti dvišalį bendradarbiavimą transporto, energetikos, standartizacijos, turizmo, prekybos, žemės ūkio, aplinkosaugos ir kitose srityse.

2017 m. spalio 5 d. Jerevane (Armėnija) įvyko 2-asis tarpvyriausybinės Lietuvos Respublikos ir Armėnijos Respublikos ekonominio bendradarbiavimo komisijos posėdis, kuriam pirmininkavo ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius ir Armėnijos ekonominės plėtros ir investicijų ministras Surenas Karayanas. Ministrai pasirašė protokolą, kuriuo stiprinamas dvišalis bendradarbiavimas investicijų, prekybos, žemės ūkio, socialinės ir darbo apsaugos, kultūros, viešojo valdymo, energetikos, turizmo ir kitose srityse.

Daugiau informacijos:
https://eimin.lrv.lt/lt/naujienos/lietuva-ir-armenija-pasirase-dvisali-ekonomini-bendradarbiavima-stiprinanti-protokola

2017 m. birželio 16 d. Vilniuje įvyko 17-asis Lietuvos ir Ukrainos tarpvyriausybinės prekybinio ir ekonominio bei mokslinio ir techninio bendradarbiavimo komisijos posėdis, kuriam pirmininkavo ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius ir Ukrainos infrastruktūros ministras Volodymyras Omelyanas. Ministrai pasirašė protokolą, kurio pagrindu stiprinamas dvišalis Lietuvos ir Ukrainos bendradarbiavimas investicijų, dvišalės prekybos, energetikos, transporto, sveikatos ir socialinės apsaugos, žemės ūkio, kosmoso, turizmo, standartizacijos, metrologijos ir kitose srityse.

Daugiau informacijos:
https://eimin.lrv.lt/lt/naujienos/ukio-ministras-lietuva-ir-ukraina-atranda-naujas-bendradarbiavimo-galimybes

2016 m. rugsėjo 6 d. Tbilisyje (Gruzija) įvyko 2-asis tarpvyriausybinės Lietuvos Respublikos ir Gruzijos ekonominio bendradarbiavimo komisijos posėdis, kuriam pirmininkavo ūkio ministras E. Gustas ir Gruzijos ekonomikos ir tvarios plėtros ministras D. Kumsishvili. Posėdžio metu aptartas bendradarbiavimas transporto, turizmo, energetikos, informacinių technologijų, švietimo ir mokslo, žemės ūkio, sveikatos apsaugos, socialinės apsaugos ir darbo bei muitinės srityse.

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-15