BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Darniojo turizmo skatinimo iniciatyvos

8-ojo Lietuvos turizmo forumo metu bus teikiami apdovanojimai darniausiai 2022 m. turizmo vietovei (savivaldybei), darniausiam turizmo informacijos centrui ir darniausio turizmo produkto ar paslaugos kūrėjui ar teikėjui (asmeniui, kelionių organizatoriui, maitinimo, apgyvendinimo įstaigai, sanatorijai, nacionaliniam ar regioniniam parkui, vietos bendruomenei, kt.).

Daugiau informacijos ir paraiškos forma – čia.

---

Pirmasis Baltijos jūros valstybių darniojo turizmo konkursas. 

Konkurso paraiškų vertinimo komisija

BJTF grojaraščio ir konkurso apdovanojimų ceremonijos įrašo nuoroda https://www.youtube.com/playlist?list=PLfeS4-xAwTCFFSrhKsyXQdQlf0MIVZazw

Pirmojo Baltijos jūros valstybių darniojo turizmo konkurso nugalėtojai. 

Pirmasis Lietuvos darniojo turizmo konkursas

Lietuvos Respublikos darniojo turizmo plėtros gairės

Projektas „Nuo darniosios plėtros tikslų darnaus Baltijos jūros regiono link“ (2017 m. rugsėjo 1 d. - 2018 m. rugpjūčio 31 d.)

Pažintinis vizitas po darniąją Lietuvą

Tyrimo „Darniojo turizmo suvokimas ir raiška tarp jaunimo“ ataskaita

Seminaras turizmo paslaugų teikėjams „100 darnumo idėjų Lietuvai ir Baltijos jūros regionui“ (aprašymas, lektoriaiprograma,  pristatymai: A.Jeržemskis, D.Kalina, V.Dambrava, T.Lagūnavičius)

 

 
 

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-19