BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Kurortai

Birštonas

Birštonas – Lietuvos pietuose esantis, geriamuoju mineraliniu vandeniu garsėjantis kurortas. Čia gydomos virškinimo, judėjimo aparato, kraujotakos, ginekologijos, inkstų, kvėpavimo takų ligos.

Išsamesnė informacija apie turizmo galimybes www.visitbirstonas.lt

Druskininkai

Druskininkai – balneologinis, purvo ir klimatinis kurortas, esantis Lietuvos pietuose. Tai didžiausias Lietuvos kurortas, garsėjantis įvairios mineralizacijos (mažos, vidutinės, didelės ir sūrimai) chloridiniais natrio-kalcio-magnio vandenimis. Mineraliniai vandenys naudojami įvairioms balneologinėms procedūroms atlikti ir gerti. Kurorto klimatui būdingos miškingos lygumos, kontinentinės zonos ypatybės, didelė oro jonizacija.

Druskininkų mineraliniai vandenys ir purvas naudojami gydant sąnarių, stuburo, kvėpavimo, širdies ir kraujotakos, nervų sistemos, ginekologijos, skrandžio, kepenų, žarnyno ir odos ligas.

Išsamesnė informacija apie turizmo galimybes www.info.druskininkai.lt

Neringa

Neringa – kurortas, įkurtas Kuršių nerijos nacionaliniame parke. Neringos skirtybė - unikalus, į UNESCO pasaulio paminklų sąrašą įtrauktas kraštovaizdis, kuris suteikia ramybę ir harmoniją.

Išsamesnė informacija apie turizmo galimybes www.visitneringa.com

Palanga

Palanga – klimatinis, balneologinis ir purvo terapijos kurortas prie Baltijos jūros. Svarbiausi gydomieji kurorto veiksniai yra organizmą grūdinantis ir tonizuojantis klimatas, mažos, vidutinės ir didelės mineralizacijos vandenys bei gydomasis purvas.

Palangoje teikiamos fizioterapijos, kineziterapijos, psichoterapijos, mechanoterapijos, refleksoterapijos, haloterapijos procedūros, gydomojo masažo, gydomųjų vonių ir dušų, gydomojo purvo bei kitos procedūros. Čia gydomi įvairūs funkciniai centrinės nervų ir širdies kraujagyslių sistemos sutrikimai, neurozė, nutukimas, kt. susirgimai. Palangoje gydymą tęsia sveikstantieji po infekcinių ligų, operacijų, širdies raumens pakenkimų, atsiradusių dėl pervargimo ar medžiagų apykaitos sutrikimo, sergantys reumatinėmis bei kitos kilmės sąnarių ligomis ar radikulitu.

Išsamesnė informacija apie turizmo galimybes www.palangatic.lt

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-12-27