6-asis Europos kaimo turizmo kongresas. 2018 m. spalio 3–5 d. Druskininkai

6-asis Europos kaimo turizmo kongresas

2018 m. spalio 3–5 d. Druskininkuose vyko 6-asis Europos kaimo turizmo kongresas. Jis organizuotas bendradarbiaujant su Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacija (PTO), Europos Komisija ir Europos kaimo turizmo asociacija  „Eurogites“. Renginys skirtas ir Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui bei Europos Sąjungos ir Kinijos turizmo metams paminėti.

Tai tarptautinis kongresas, skirtas turizmo kaime arba mažai urbanizuotose teritorijose aktualijoms pristatyti, plėtros galimybėms aptarti ir tarptautiniam turizmui bei bendradarbiavimui skatinti. Kongreso metu vyko verslo atstovų (B2B) susitikimai, kaime įgyvendinamų projektų pristatymai.

Kongresas – puiki platforma Lietuvai pristatyti, diskutuoti apie turizmo plėtrą kaimiškose teritorijose, pritraukti Europos turizmo profesionalų iš privačiojo sektoriaus, nacionalinių ir regioninių viešojo sektoriaus atstovų, akademinės bendruomenės. Dalyvavo lektoriai iš PTO, Europos Komisijos, Kinijos, Pietų Korėjos, Argentinos, Indijos, JAV, kt. šalių. Iš viso atstovauta 28 pasaulio šalims.


Išsamesnė informacija pateikiama http://www.europeanrtcongress.org/.

Paskutinė atnaujinimo data: 2018-10-26