BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Planavimo dokumentai

Nacionalinis paž angos planas

 

2020 m. rugsėjo 9 d. Vyriausybė patvirtino 2021–2030 m. nacionalinį pažangos planą (toliau – Planas), kuriuo siekiama nustatyti pagrindinius ateinantį dešimtmetį valstybėje siekiamus pokyčius, užtikrinančius pažangą socialinėje, ekonominėje, aplinkos bei saugumo srityse, ir sutelkti finansavimo šaltinius šiems pokyčiams įgyvendinti.

Plane numatomi ilgalaikiai strateginiai tikslai, pažangos uždaviniai ir kiekybiniai pažangai matuoti skirti rodikliai su siektinomis reikšmėmis 2030 metams. Plane taip pat numatytos tarpinės rodiklių reikšmės 2025 metams, kurios leis įsivertinti pasiekimus Plano įgyvendinimo laikotarpio viduryje – ar pasiekta pakankama pažanga, ar reikalingos papildomos priemonės ir veiksmai.

Skaityti daugiau.

Ekonomikos transformacijos ir konkurencingumo plėtros programa

 

Ja įgyvendinamas Nacionalinio pažangos plano 1.12 uždavinys „Didinti Lietuvos turizmo konkurencingumą“ ir sprendžiama 11 problema – neišnaudojamas turizmo potencialas.

Programos dokumentas.

Pažangos priemonė „Spartinti turizmo sektoriaus transformaciją

Pažangos priemonė „Vystyti turizmo infrastruktūrą ir plėtoti rinkodaros priemones

 

Lietuvos turizmo plėtros 2014–2020 metų programą rasite čia (nebegalioja)

Lietuvos turizmo rinkodaros 2016–2020 metų strategija (nebegalioja)

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-19