BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Gebėjimų tobulinimas tarptautinėse turizmo organizacijose

Pasaulio turizmo organizacijos siūlymai Lietuvai


Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacija (PTO) sudarė išskirtines sąlygas Lietuvai tobulinti žinias nuotolinėje PTO akademijoje, atlikti praktiką PTO būstinėje, dalyvauti mentorystės programose, kt. 

PTO turizmo akademija – tai internetinė mokymosi platforma. Nuotolinių kursų metu daugiausia dėmesio skiriama pagrindiniams turizmo principams pristatyti, nagrinėjami turizmo ekosistemos iššūkiai, pvz., globalizacija, skaitmeninė transformacija, kelionių rinkodara, darnumas, turizmo paslaugų žiediškumas, turizmo vadyba. Baigusiems kursus yra išduodami diplomai. 


Pasiūlymas 5 ministerijos atranką laimėjusiesiems studentams

Studentai kviečiami pasiūlyti savo idėjas šalies turizmui ir dalyvauti atrankoje dėl šių PTO privilegijų:
-    išklausyti mokymų kursą „Tourism Industry management“ (iki 2022 m. spalio 31 d.);
-    gauti nemokamą tarptautinį kurso baigimo diplomą (sistemoje įvedus PTO suteiktą kodą);
-    atlikti 6 mėn. praktiką PTO būstinėje Madride, pasirinktame departamente (aukštajai mokyklai sudarius sutartį su PTO);
-    išklausyti 6 val. mentorystės programą, kurią vykdo PTO Inovacijų, švietimo ir investicijų departamentas bei aukščiausio lygio privataus sektoriaus technologijų partneriai, pvz., "Telefónica", "Mastercard", IE universitetas, "Amadeus", kt.

Pretenduoti gali turizmo srities studentai, kurie šiemet pereina į aukštesnį studijų kursą ar pakopą, perėjo į kitą kursą, įstojo į magistro studijas, jas tęsia ar rengia daktaro disertaciją turizmo tema.

Užpildytą anketą prašome siųsti iki š. m. rugsėjo 19 d. Ekonomikos ir inovacijų ministerijai el. paštu [email protected]. Geriausius ir inovatyviausius pasiūlymus pateikusieji studentai bus atskleisti rugsėjo 27-ąją, per Pasaulinę turizmo dieną.

Pasiūlymas Lietuvos turizmo bendruomenei

Galimybė mokytis nuotoliniu būdu PTO turizmo akademijoje sudaryta visiems turizmą studijuojantiems ir turizmo sektoriuje dirbantiesiems, užsiregistravusiems PTO turizmo akademijoje ir pasirinkusiems kursą iš kursų katalogo, pateikiamo https://www.unwto-tourismacademy.ie.edu/course-catalog. Kai kurie kursai yra nemokami, kai kurie – mokami, visi diplomai yra mokami.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-12