BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Europos turizmo forumai, kongresai

VI Europos kaimo turizmo kongresas
 

2018 m. spalio 3–5 d. Druskininkuose vyko 6-asis Europos kaimo turizmo kongresas. Jis organizuotas bendradarbiaujant su Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacija (PTO), Europos Komisija ir Europos kaimo turizmo asociacija  „Eurogites“. Renginys skirtas ir Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui bei Europos Sąjungos ir Kinijos turizmo metams paminėti.

Tai tarptautinis kongresas, skirtas turizmo kaime arba mažai urbanizuotose teritorijose aktualijoms pristatyti, plėtros galimybėms aptarti ir tarptautiniam turizmui bei bendradarbiavimui skatinti. Kongreso metu vyko verslo atstovų (B2B) susitikimai, kaime įgyvendinamų projektų pristatymai.

Kongresas – puiki platforma Lietuvai pristatyti, diskutuoti apie turizmo plėtrą kaimiškose teritorijose, pritraukti Europos turizmo profesionalų iš privačiojo sektoriaus, nacionalinių ir regioninių viešojo sektoriaus atstovų, akademinės bendruomenės. Dalyvavo lektoriai iš PTO, Europos Komisijos, Kinijos, Pietų Korėjos, Argentinos, Indijos, JAV, kt. šalių. Iš viso atstovauta 28 pasaulio šalims.


Išsamesnė informacija pateikiama http://www.europeanrtcongress.org/.

 

JT PTO 60-asis Europos regiono komisijos posėdis
 

Ūkio ministerija, bendradarbiaudama su Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacija (toliau – PTO), 2016 m. gegužės 24-26 d. Vilniuje rengė 60-ąjį Europos regiono komisijos posėdį ir seminarą „Kintantys verslo modeliai: senųjų griūtis ir naujos galimybės“ (toliau – renginys). Tai - statutinis kasmetinis PTO renginys, kuriame aptariami svarbiausi Europos regiono turizmo srities klausimai ir apžvelgiamos pasaulinės turizmo plėtros tendencijos.

Išsami renginio programa ir pristatymai pateikiami http://europe.unwto.org/event/60th-meeting-unwto-commission-europe-and-seminar-new-business-models-disruption-and-opportun-0

Renginio akimirkos

 

XII Europos turizmo forumas
 

Ministerija, bendradarbiaudama su Europos Komisija, š. m. spalio 17-18 d. Vilniuje rengia 12-ąjį Europos turizmo forumą „Turizmas – ekonomikos augimo, socialinių pokyčių ir gerovės veiksnys“ (toliau – forumas). Forumas – vienas iš Lietuvos Pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai renginių.

Forume bus aptariami turizmo sektoriaus iššūkiai ir galimybės, ateities perspektyvos ir pokyčiai, populiarinant Europą – lankomiausią turistų žemyną pasaulyje.

Neformalaus ministrų susitikimo metu bus diskutuojama trimis klausimais: vizų politikos; pagyvenusių žmonių kelionių skatinimo bei turizmo sektoriaus finansavimo 2014-2020 m.

Dalyvauti forume kviečiami aukščiausieji Europos Sąjungos šalių narių turizmo srities, Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacijos (toliau – PTO), Baltijos jūros valstybių tarybos, Europos turizmo verslo asociacijų vadovai, Ukrainos, Norvegijos, Turkijos, kt. šalių turizmo specialistai.

Forumo metu Baltijos jūros regiono turizmo verslo asociacijos pasirašys PTO Pasaulinį turizmo etikos kodeksą.

Pateikiame forumo programą ir fotogaleriją.

 

PRANEŠIMAI

PROGRAMA

 
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-12-08