BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


ES reikalų koordinavimas

Europos Sąjungos reikalų koordinavimas – tai Lietuvos Respublikos pozicijų Europos Sąjungos (toliau – ES) institucijose nagrinėjamais viešosios politikos klausimais rengimas, derinimas, svarstymas, pristatymas, ES teisės aktų (acquis communautaire) perkėlimo į Lietuvos Respublikos nacionalinę teisę, įgyvendinimo bei ES teisės pažeidimo procedūrų koordinavimas.

Ekonomikos ir inovacijų ministerija, atlieka šias jai pavestas funkcijas: 

  • rengia ir derina Lietuvos Respublikos pozicijas Europos Sąjungos institucijose ir jų darbo organuose nagrinėjamais klausimais, koordinuoja ministrui pavestose valdymo srityse valstybės institucijų ir įstaigų pozicijų Europos Sąjungos institucijose ir jų darbo organuose nagrinėjamais klausimais rengimą ir derinimą, taip pat dalyvauja, kai pozicijas rengia kitos institucijos;

  • užtikrina efektyvų atstovavimą Lietuvos interesams Europos Sąjungos institucijose ir jų darbo organuose;

  • perkelia į nacionalinę teisę ir įgyvendina Europos Sąjungos teisę (acquis communautaire), vykdo kitus Lietuvos narystės Europos Sąjungoje įsipareigojimus, Europos Sąjungos teisės aktų nustatyta tvarka apie tai informuoja Europos Sąjungos institucijas.

Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje Europos Sąjungos reikalų koordinavimas organizuojamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2004 m. sausio mėn. 9 d. nutarimu Nr. 21 „Dėl Europos Sąjungos reikalų koordinavimo“.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-10-23