BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Analizės, tyrimai, studijos

Ekonomikos ir inovacijų ministerija 2019 m. IV ketv. atliko Lietuvos verslo įmonių apklausą apie ES bendrosios rinkos kliūtis. Apklausoje įmonės buvo kviečiamos pasidalinti patirtimi, su kokiais iššūkiais jos susiduria teikdamos paslaugas ar parduodamos prekes kitose ES valstybėse narėse. Net 61% įmonių nurodė, kad ES bendrojoje rinkoje susiduria su sunkumais. Dažniausiai paminėtos kliūtys: gaminių pripažinimo problemos, vietinės kalbos reikalavimai, neaiškios leidimų išdavimo procedūros, griežtesnis ar skirtingas nei Lietuvoje taikomas teisinis reguliavimas, galimybių naudotis elektroninėmis paslaugomis nebuvimas.

  • Rinkos priežiūros politiką įgyvendinančių institucijų sistemos tyrimas

    Įgyvendinant projektą „Verslą kontroliuojančių institucijų atliekamų priežiūros funkcijų optimizavimo koordinavimas“, Ekonomikos ir inovacijų ministerijos užsakymu advokatų profesinė bendrija „Baltic Legal Solutions“ atliko Rinkos priežiūros politiką įgyvendinančių institucijų sistemos tyrimą. Atliekant tyrimą įvertinta ES vidaus rinkos politiką įgyvendinančių institucijų, t. y. prekių ir paslaugų rinkos priežiūrą atliekančių institucijų, sistema, nustatytos jos problemos ir pateiktos išvados dėl rinkos priežiūros institucijų veiklos tobulinimo.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-10-23