BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Standartizacija

Ekonomikos ir inovacijų ministerija formuoja standartizacijos politiką Lietuvoje, vadovaudamasi Lietuvos standartizacijos įstatymo nuostatomis.

Lietuvos standartizacijos departamentas – Lietuvos Respublikos Vyriausybės paskirta nacionalinė standartizacijos institucija. 

Departamento savininko teises ir pareigas įgyvendina Ekonomikos ir inovacijų ministerija (išskyrus sprendimų dėl šių įstaigų reorganizavimo ir likvidavimo priėmimą).

Departamento veiklos paskirtis – įgyvendinti valstybės politiką Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministrui pavestoje standartizacijos valdymo srityje, aptarnauti šios politikos formavimą ir įgyvendinimą ir siekti nacionalinės standartizacijos institucijos tikslų bei atlikti reikiamas funkcijas.

Daugiau apie Departamentą, standartų platinimą, Departamento skaitykloje teikiamas paslaugas, dalyvavimo standartizacijoje naudą, nuorodų į standartus teikimo rekomendacijas ir kitą informaciją galite susipažinti Lietuvos standartizacijos departamento interneto svetainėje
 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-02-21