BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Renginiai

2020 m. lapkričio 26 d. vyko Ekonomikos ir inovacijų ministerijos organizuota konferencija, kurios tikslas – efektyvinti viešuosius pirkimus ir stiprinti juos vykdančių specialistų profesionalumą. Konferencijos metu buvo apdovanoti konkurso „Efektyviausių viešųjų pirkimų apdovanojimai“ nugalėtojai, kurie sėkmingai vykdė pirkimus ar taikė naują ir efektyvią pirkimų organizavimo praktiką.

Apdovanojimai įteikti Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijai kartu su pirkimo partnere – Vilniaus miesto savivaldybės administracija, taip pat UAB „Ignitis grupės paslaugų centras“, AB „Lietuvos geležinkeliai“, Gynybos resursų agentūrai prie Krašto apsaugos ministerijos, Kalėjimų departamentui prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos, viešajai įstaigai CPO LT, Prūdiškių socialinės globos namams, AB Lietuvos paštui, Šiaulių rajono savivaldybės švietimo paslaugų centrui.

Konferencijos metu konkurso dalyviai apsikeitė gerąja viešųjų pirkimų patirtimi: skaitė pranešimus apie sėkmingai suorganizuotas rinkos konsultacijas, pirkimų konsolidavimą, taikytą elektroninio aukciono būdą, kvalifikacinę vertinimo sistemą, naujus pasiūlymų vertinimo metodus, sudėtingų pirkimų procesų valdymą ir kitas sumaniąsias pirkimų praktikas.

Konferencijos įrašas https://www.youtube.com/watch?v=g_ZE6EO-NKo

 

 

2019 m. gruodžio 6 d. „Litexpo“ parodų rūmuose, Vilniuje, vyko Ekonomikos ir inovacijos ministerijos kartu su viešąja įstaiga CPO LT organizuotas renginys savivaldybėms „Efektyvesni viešieji pirkimai: būdai ir galimybės“, kurio metu diskutuota, kaip, siekiant geresnių viešųjų pirkimų rezultatų, galėtų būti organizuojami viešieji pirkimai Lietuvos savivaldybėse. Renginyje pristatyti viešųjų pirkimų centralizavimo būdai ir geroji patirtis, taip pat aptarta, su kokiais iššūkiais susiduriama įgyvendinant reformas ir kaip jiems pasirengti. Pranešimus skaitė Ekonomikos ir inovacijų ministerijos, viešosios įstaigos CPO LT, Viešųjų pirkimų tarnybos, Kauno miesto savivaldybės administracijos ir Joniškio rajono savivaldybės administracijos atstovai. Renginyje skaitytų pranešimų pristatymai:

 

2017 m. gegužės 5 d. vykusio renginio "Viešųjų pirkimų reguliavimo naujovės" pranešimų medžiaga:

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-01-13