Renginiai

Ekonomikos ir inovacijų ministerija kviečia viešąjį sektorių dalintis gerąja patirtimi bei sėkmingais pirkimų rezultatais ir pretenduoti gauti efektyviausių viešųjų pirkimų apdovanojimus. Šia iniciatyva norima skatinti perkančiąsias organizacijas ir perkančiuosius subjektus  siekti profesionalesnių ir į kokybiškesnes visuomenei teikiamas paslaugas orientuotų pirkimų.

Pirkimų vykdytojai bus apdovanoti inovatyvių, tvarių ir sumaniai organizuotų pirkimų kategorijose, o nugalėtojai bus kviečiami pasidalinti gerąja savo patirtimi jau šį rudenį Ekonomikos ir inovacijų ministerijos organizuojamoje konferencijoje.

Konkurso aprašymą rasite čia, paraiškos formą – čia. Paraiškos priimamos iki 2020 m. rugsėjo 1 d.

 

 

2019 m. gruodžio 6 d. „Litexpo“ parodų rūmuose, Vilniuje, vyko Ekonomikos ir inovacijos ministerijos kartu su viešąja įstaiga CPO LT organizuotas renginys savivaldybėms „Efektyvesni viešieji pirkimai: būdai ir galimybės“, kurio metu diskutuota, kaip, siekiant geresnių viešųjų pirkimų rezultatų, galėtų būti organizuojami viešieji pirkimai Lietuvos savivaldybėse. Renginyje pristatyti viešųjų pirkimų centralizavimo būdai ir geroji patirtis, taip pat aptarta, su kokiais iššūkiais susiduriama įgyvendinant reformas ir kaip jiems pasirengti. Pranešimus skaitė Ekonomikos ir inovacijų ministerijos, viešosios įstaigos CPO LT, Viešųjų pirkimų tarnybos, Kauno miesto savivaldybės administracijos ir Joniškio rajono savivaldybės administracijos atstovai. Renginyje skaitytų pranešimų pristatymai:

 

2017 m. gegužės 5 d. vykusio renginio "Viešųjų pirkimų reguliavimo naujovės" pranešimų medžiaga:

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-07-30