BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Viešųjų pirkimų problematika ir sprendimų kryptys

Ekonomikos ir inovacijų ministerija, siekdama išsiaiškinti, kokį poveikį padarė viešųjų pirkimų sistemoje veikiančių institucijų atlikti darbai ir kokių veiksmų ateityje turėtų imtis viešųjų pirkimų politikos formavime ir įgyvendinime dalyvaujančios institucijos, kad viešųjų pirkimų sistema būtų veiksmingesnė, viešųjų pirkimų procesas būtų labiau orientuotas į efektyvų, socialiai atsakingą, inovatyvų, aplinką tausojantį pirkimo rezultatą, kokius pokyčius jaučia viešųjų pirkimų sistemos dalyviai ir su kokiais sunkumais susiduria praėjus dviem metams po paskutinio sistemos vertinimo, 2023 metais atliko viešųjų pirkimų sistemos vertinimą. 

 

Išanalizavus gautus rezultatus ir turimus duomenis matyti, kad bendras viešųjų pirkimų sistemos vertinimas gerėja, tačiau pagrindinės probleminės viešųjų pirkimų sistemos sritys, į kurias vis dar turėtų būti nukreipti viešųjų pirkimų politiką formuojančių, įgyvendinančių ir viešųjų pirkimų sistemoje dalyvaujančių institucijų veiksmai, išlieka tos pačios.

 

Viešųjų pirkimų sistemos problematika ir jos atsiradimo priežastys, taip pat veiksmai bei kitos reikalingos priemonės, kad įvyktų numatomi viešųjų pirkimų sistemos pokyčiai aptarti atnaujintame dokumente  „Viešųjų pirkimų problematika ir sprendimų kryptys“. 

 

2021m. viešųjų pirkimų sistemos vertinimas dokumente „Viešųjų pirkimų problematika ir sprendimų kryptys“.

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-02-05