BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Viešųjų pirkimų problematika ir sprendimų kryptys

Ekonomikos ir inovacijų ministerija, siekdama išsiaiškinti, kaip patobulinti viešųjų pirkimų sistemą, kad taikant viešųjų pirkimų praktiką būtų užtikrintas kokybiškesnių paslaugų visuomenei teikimas, 2021 m. vykdė viešąją konsultaciją. Konsultacijų metu su viešųjų pirkimų sistemos dalyviais diskutuota apie kylančius iššūkius, keistinus dalykus ir galimus būdus, kaip gerinti viešųjų pirkimų sistemą.  

Įvertinus visas gautas įžvalgas ir pasiūlymus, parengtas dokumentas Viešųjų pirkimų problematika ir sprendimų kryptys“. Dokumente išsamiai apžvelgta ne tik viešųjų pirkimų sistemos problematika ir jos atsiradimo priežastys, bet ir įvardinti veiksmai bei kitos reikalingos priemonės, kad įvyktų numatomi viešųjų pirkimų sistemos pokyčiai.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-04-04