BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Projektas ,,Lietuvos Viešųjų pirkimų sistemos efektyvumo didinimas įgyvendinant centralizavimo ir profesionalumo reformas“

Ekonomikos ir inovacijų ministerija kartu su Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (toliau – EBPO) ir Viešųjų pirkimų tarnyba nuo 2021 m. rugsėjo mėnesio vykdo projektą „Lietuvos viešųjų pirkimų sistemos efektyvumo didinimas įgyvendinant centralizavimo ir profesionalumo reformas“ (angl. Increasing efficiency in public procurement system of Lithuania through the implementation of centralization and professionalization reforms), finansuojamą Europos Komisijos iš Struktūrinių reformų paramos programos.
Projekto metu bus pateikti siūlymai Lietuvai, kaip įgyvendinti viešųjų pirkimų centralizavimo reformą ir rekomenduoti tinkamiausi Lietuvos perkančiųjų organizacijų viešųjų pirkimų centralizavimo būdai, taip pat parengta metodologija, leidžianti įvertinti centralizavimo proceso efektyvumą.
Projektas padės ugdyti viešųjų pirkimų specialistų gebėjimus efektyviai atlikti viešuosius pirkimus – bus parengta mokymo medžiaga apie konkurencinio dialogo ir derybų vykdymą, tiekėjų atrankos kriterijus, sutarčių administravimą, projektų įgyvendinimą ir kitomis temomis, taip pat bus organizuojami mokymams skirti seminarai. Be to, projekto metu bus pasirinktos kelios perkančiosios organizacijos, kurioms bus suteikta ekspertinė pagalba organizuojant strateginius (žaliuosius, inovatyviuosius ir socialiai atsakingus) pirkimus. EBPO pateiks rekomendacijas, kaip sėkmingai įgyvendinti pirkimų specialistų profesionalumo stiprinimo reformas, įdiegti jų atestavimo sistemą.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-12-22