BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Viešųjų pirkimų sistemos funkcionavimo stebėsena

Ekonomikos ir inovacijų ministerija įsteigė Viešųjų pirkimų sistemos funkcionavimo stebėsenos komisiją, kurios sudėtyje yra visų Viešųjų pirkimų politikos formavime ir įgyvendinime dalyvaujančių institucijų ir aktyviausių socialinių partnerių atstovai. Šios komisijos tikslas vykdyti viešųjų pirkimų sistemos funkcionavimo stebėseną, nagrinėti viešųjų pirkimų reguliavimo taikymo praktikoje kylančias problemas, teikti pasiūlymus Ekonomikos ir inovacijų ministerijai dėl teisinio reguliavimo tobulinimo ir (ar) dėl efektyvesnio viešųjų pirkimų sistemos funkcionavimo priemonių.

Viešųjų pirkimų sistemos funkcionavimo stebėsenos komisija 2019 m. kovo 28 d. patvirtino viešųjų pirkimų sistemos stebėsenos tikslus, uždavinius ir rodiklius 2020–2024 m. ir planuoja stebėti jų reikšmių kitimą. Rodiklių reikšmių stebėjimas padės identifikuoti viešųjų pirkimų sistemos problemines sritis bei ieškoti būdų, kaip spręsti konkrečius klausimus pagal kiekvienos institucijos kompetenciją. Su komisijos patvirtintais Viešųjų pirkimų sistemos stebėsenos tikslais, uždaviniais ir rodikliais galite susipažinti čia.

Viešųjų pirkimų sistemos funkcionavimo stebėsenos komisijoje taip pat bus siekiama rasti vieno tiekėjo pirkimų problemos sprendimus, planuojama aptarti centralizuotus pirkimus, administracinės naštos mažinimo aspektus supaprastintuose pirkimuose ir kitus praktikoje iškylančius aktualius klausimus.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-01-13