2023-09-28

A. Armonaitė pasveikino Paryžiaus čempionate pergalių pasiekusią kirpėjų ir grožio specialistų komandą

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė susitiko su Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos komanda, grįžusia iš Paryžiuje vykusio čempionato „OMC Hairworld 2023“, kuriame jai šįmet pavyko iškovoti ne vieną pergalę. 

„Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos komandos darbas dar kartą įrodo smulkiojo verslo svarbą ne tik stiprinant Lietuvos ekonomiką, bet ir garsinant Lietuvos vardą. Sveikinu talentingą komandą, kuri iš Paryžiaus parvežė mums ne vieną pergalę“, – teigia ekonomikos ir inovacijų ministrė A. Armonaitė. 

Šiais metais į čempionatą, kurį organizuoja per milijoną narių iš viso pasaulio vienijanti organizacija „OMC Organization Mondial Coiffure“, vyko dvi dešimtys grožio specialistų iš visos Lietuvos.  

„Visada norėjau suburti Lietuvos grožio specialistus į vieną didelę bendruomenę ir džiaugiuosi galėdama pasakyti, kad šį tikslą įgyvendinti man pavyko. Smagu, kad subūriau tuos, kurie patys labai norėjo tapti žinomais savo srities profesionalais ne tik Lietuvoje, bet ir tarp pasaulio geriausiųjų“, – teigia Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos prezidentė Jolanta Mačiulienė, komandai vadovaujanti jau beveik 15-ka metų. 

Apdovanojimus Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos komanda gavo už indėlį ir darbą nacionalinėje  grožio specialistų asociacijoje, taip pat nugalėjo įvairiose konkursinėse rungtyse. Iš viso lietuvių komandai pavyko iškovoti 3 aukso medalius, 3 bronzos medalius. „OMC Gold Cup“ čempionate lietuviai taip pat iškovojo aukso taurę, 3 antras vietas ir 2 trečias vietas.