Nuo rugsėjo 4 dienos tokia galimybė numatoma. Tik su Galimybių pasu dirbančios viešojo maitinimo įstaigos gali priimti ir Galimybių paso neturinčius žmones, atėjusius atsiimti užsakyto maisto išsinešti tam paskirtose patalpose ar vietose, atskirtose nuo patalpų, kuriose aptarnaujami klientai, turintys Galimybių pasą.

Atnaujinimo data: 2024-01-22