BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Naujienos

monetary-ga8a8ca45d_1920.jpg
2022 01 24
Verslas siūlo Lietuvoje įvesti patikimo mokesčių mokėtojo statusą

Verslas, kurio atstovai padarė nepiktybinių klaidų mokėdami mokesčius, neturėtų būti baudžiamas – jam turėtų būti  suteikiama galimybė pasitaisyti. Taip pat verslo atstovai mano, kad sąžiningai ir laiku mokantys mokesčius bei teikiantys ataskaitas verslininkai galėtų gauti patikimo mokesčio mokėtojo statusą – tai būtų teigiama informacija verslo ...

EK.jpg
2022 01 21
A. Armonaitė: „Europos Komisija gerai supranta paramos Lietuvos verslui svarbą“

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė penktadienio vakarą nuotoliniu būdu susitikusi su Europos Komisijos vicepirmininke Margrethe Vestager buvo informuota, kad Europos Komisija supranta paramos nuo Kinijos ekonominio spaudimo nukentėjusioms Lietuvos įmonėms svarbą ir dės pastangas, kad Lietuvai aktualūs sprendimai būtų ...

ekv.jpg
2022 01 21
Europos kosmoso agentūros verslo inkubavimo centro steigimas Lietuvoje: galimybės kosmoso startuoliams

2021 metų gegužės 21 dieną, Lietuvai oficialiai tapus asocijuota Europos kosmoso agentūros (EKA) (angl. European Space Agency – ESA ) nare, Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra inicijuoja EKA verslo inkubavimo centro (angl. ESA Business ...

Rehau 3.jpg
2022 01 20
Klaipėdos LEZ darbą pradėjo nauja į eksportą orientuota REHAU gamykla

Sausio 20 dieną Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) oficialiai atidaryta moderni Vokietijos polimerų kompanijos REHAU gamykla, kuri yra 35-oji pasaulyje ir 15-oji Europoje. Individualiems įmonės poreikiams pritaikytą 19 tūkst. kv. m ploto gamyklą per rekordiškai trumpą laiką pastatė darnios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“. ...

Ministrės darbotvarkė

Sausis2022
Pr An Tr Ke Pe Še Se
27 28 29 30 31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01 02 03 04 05 06
 • — Ekonomikos ir inovacijų ministrės darbotvarkė —
 •     -

  08:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė dalyvauja pasitarime dėl skubių einamųjų klausimų su politine komanda Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje.

  10:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė dalyvauja išvažiuojamajame neformaliame ministrų pasitarime (Pilaitės pr. 11, Vilnius).

  14:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė dalyvauja darbiniame pasitarime.

  16:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė nuotoliniu būdu susitinka su komercijos atašė.

 • — Ministerijos kanclerės darbotvarkė —
 •     -

  Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kanclerės Ivetos Paludnevičiūtės darbotvarkės kalendorius.

 • — Viceministrės J. Neliupšienės darbotvarkė —
 •     -

  08:30 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja darbiniame pasitarime su politine komanda.

  10:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja savaitiniame susitikime su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Įmonių politikos departamento atstovais.

  11:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja savaitiniame susitikime su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Ekonomikos plėtros departamento atstovais.

  13:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja susitikime su Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto atstovais.

  14:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja savaitiniame susitikime su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Europos Sąjungos ir tarptautinių reikalų departamento atstovais.

  16:00 val.  Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė dalyvauja nuotoliniame susitikime su komercijos atašė.

 • — Viceministrės E. Markevičiūtės darbotvarkė —
 •     -

  Ekonomikos ir inovacijų viceministrės Eglės Markevičiūtės darbotvarkės kalendorius.

 • — Viceministro V. Jurgučio darbotvarkė —
 •     -

  Ekonomikos ir inovacijų viceministro Vinco Jurgučio darbotvarkės kalendorius.

 • — Viceministrės I. Valeškaitės darbotvarkė —
 •     -

  Ekonomikos ir inovacijų viceministrės Ievos Valeškaitės darbotvarkės kalendorius.