Įvykusios viešosios konsultacijos

2024 m.

Europos Sąjungos investicijoms planuoti skirtos viešosios konsultacijos:

Skatinti MVĮ tarptautinę tinklaveiką, įsitraukimą į MTEPI partnerystės tinklus (Sostinės ir Vidurio ir vakarų Lietuvos regionai) - Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijaKonsultacija vyko iki 2024 m. lapkričio 6 d. 

Bendras veiklų kvietimas - Žaliasis Eksperimentas + EcoInovacijos - Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijaKonsultacija vyko iki 2024 m. spalio 31 d.

Didinti energijos vartojimo efektyvumą pramonės įmonėse (Sostinės ir Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas) - Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija. Konsultacija vyko iki 2024 m. spalio 30 d.

2023 m. 

Viešoji konsultacija dėl naujų tvarių gaminių ekologinio projektavimo prioritetų - E-pilietis (lrv.lt)

Dėl už institucijos vidinės skaitmeninės darbotvarkės strategijos formavimą atsakingo skaitmeninės transformacijos vadovo vaidmens - E-pilietis (lrv.lt)

Viešoji konsultacija dėl trumpalaikės būsto nuomos - E-pilietis (lrv.lt)

2021 m. 

Viešoji konsultacija dėl viešųjų pirkimų ir koncesijų sistemos tobulinimo - E-pilietis (lrv.lt)

Viešoji konsultacija dėl licencijavimo ir ūkinės veiklos priežiūros teisinio reguliavimo - E-pilietis (lrv.lt)

Valstybės informacinių technologijų infrastruktūros konsolidavimas ir jos valdymo optimizavimas - E-pilietis (lrv.lt)

Valstybės informacinių technologijų infrastruktūros konsolidavimas ir jos valdymo optimizavimas - E-pilietis (lrv.lt)

2020 m. 

Viešoji konsultacija dėl Lietuvos religinio turizmo produkto kūrimo - E-pilietis (lrv.lt)

Viešoji konsultacija dėl „Digital Lithuania Academy“ platformos modelio - E-pilietis (lrv.lt)

2019 m. 

Viešoji konsultacija dėl skaitmeninių įgūdžių vystymo viešajame sektoriuje - E-pilietis (lrv.lt)

Atnaujinimo data: 2024-11-12