Ar viešojo maitinimo įstaigose, aptarnaujančiose tiek Galimybių pasą turinčius, tiek jo neturinčius klientus, privaloma dėvėti apsaugines kaukes, laikytis saugaus atstumo?
Viešojo maitinimo įstaigose, aptarnauti klientus tiek su Galimybių pasu, tiek be jo, yra leidžiama tik atvirose erdvėse.
Nuo 2021 m. lapkričio 15 d. uždarose patalpose visiems privaloma dėvėti medicinines veido kaukes arba respiratorius. ir asmenims. Šis reikalavimas netaikomas neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį) ir sėdint prie stalo.
Operacijų vadovo sprendimą „Dėl viešojo maitinimo įstaigoms būtinų sąlygų“ rasite čia.
Atnaujinimo data: 2024-01-22