Ar viešojo maitinimo įstaigose, aptarnaujančiose tik Galimybių pasą turinčius klientus, asmenys, neturintys Galimybių paso, galės užsisakyti maisto išsinešti?
Taip, asmenys, neturintys Galimybių paso, galės užsisakyti maisto išsinešti. Maistą pasiimti bus galima specialiai tam įrengtose patalpose ar vietose, atskirtose nuo patalpų, kuriose aptarnaujami klientai, turintys Galimybių pasą. Tuo siekiama valdyti Galimybių pasą turinčių ir neturinčių žmonių srautus.
Operacijų vadovo sprendimą „Dėl viešojo maitinimo įstaigoms būtinų sąlygų“ rasite čia.
Atnaujinimo data: 2024-01-22