EIMIN viceministrė Erika Kuročkina Kaune susitiks su verslo atstovais
Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Erika Kuročkina rugpjūčio 31 d., ketvirtadienį, lankysis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kur susitiks su Kauno regiono verslo atstovais. Viceministrė jiems pristatys finansines bei verslo plėtros ir konkurencingumo didinimo priemones.
„Per beveik metus Ekonomikos ir inovacijų ministerija į Lietuvos ekonomiką investuoja 1 mlrd. eurų. Daugiausia lėšų skiriama būtent Lietuvos regionams ir jų stiprinimui. Kauno apskrityje 12,33 mln. eurų finansavimas skirtas 106 projektams“, – teigia ekonomikos ir inovacijų viceministrė Erika Kuročkina.
Susitikime su Kauno regiono verslo atstovais viceministrė dalyvaus diskusijoje apie paramos verslui programas. Ji taip pat planuoja aptarti apyvartinių lėšų ir investicijų, darbo rinkos, turizmo, verslumo skatinimo, Ukrainos atstatymo, eksporto ir viešųjų pirkimų klausimus.
Viceministrė E. Kuročkina Kaune taip pat susitiks su Kauno verslo moterų tinklo atstovėmis, su kuriomis dalyvaus diskusijoje „Kaip Lietuvoje skatinsime moterų lyderystę ir verslumą?“.
Lietuvos ekonomikai stiprinti Ekonomikos ir inovacijų ministerija iki 2023 m. pabaigos paskelbs finansuojamų veiklų kvietimų, kurių bendra vertė sieks beveik 1 mlrd. eurų. Apie 365 mln. eurų numatyta verslui, inovacijoms ir investicijoms, 320 mln. eurų – valstybės ir verslo skaitmenizacijai, 268 mln. eurų – žalesnei ekonomikai.
Atnaujinimo data: 2023-09-11
Taip pat skaitykite:
Lietuva stiprina atvykstamąjį turizmą: 70 tūkst. eurų investicijų užsienio turistams pritraukti
Pasaulio lietuvių profesionalai telkia jėgas Lietuvos ekonomikos stiprinimui
Ministras E. Grikšas verslui pristatė XXI Lietuvos Vyriausybės programos priemonių planą
8,88 mln. eurų – strateginiams gynybos ir saugumo projektams
Vilniuje lankosi Japonijos gynybos ir technologijų verslai: aptartos partnerystės su Lietuva
