BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Infrastruktūros finansavimas

Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija skelbia kvietimą teikti paraiškas pagal Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministro 2017 m. liepos 21 d. įsakymu Nr. 4-429 Investicinio žemės sklypo, iki kurio ribos ir (ar) kurio ribose įrengiama ir (ar) sutvarkoma infrastruktūra, kriterijų ir infrastruktūros iki investicinio žemės sklypo ribos ir (ar) jo ribose įrengimo ir (ar) sutvarkymo ir (ar) investicinio žemės sklypo vystymo valstybės (savivaldybės) lėšomis tvarkos aprašą. (toliau – Tvarkos aprašas).

 Savivaldybių vykdomosios institucijos, siekiančios gauti finansavimą, vadovaujantis Tvarkos aprašo 13 punktu, turi pateikti paraišką įrengti ir (ar) sutvarkyti infrastruktūrą ir (ar) vystyti investicinį žemės sklypą Ekonomikos ir inovacijų ministerijai iki 2023 m. vasario 17 dienos.  

Atkreiptinas dėmesys į tai, kad paraiškos turėtų būti teikiamos dėl projektų, įgyvendinamų 2023 metais, taip pat pabrėžtina, kad Tvarkos aprašo 5 punkte nurodyta, jog tinkamos finansuoti išlaidos yra tos, kurios yra patirtos einamaisiais kalendoriniais metais nuo paraiškos pateikimo, todėl su projektais susijusios išlaidos turėtų būti patiriamos, ne vėliau kaip iki lapkričio 20 d.

 

 

Paraiškos forma

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-01-20