BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Infrastruktūros finansavimas

2021 m. balandžio 29 dieną Ekonomikos ir inovacijų ministerija patvirtino Investicinio žemės sklypo, iki kurio ribos ir (ar) kurio ribose įrengiama ir (ar) sutvarkoma infrastruktūra, kriterijų ir infrastruktūros iki investicinio žemės sklypo ribos ir (ar) jo ribose įrengimo ir (ar) sutvarkymo ir (ar) investicinio žemės sklypo vystymo valstybės (savivaldybės) lėšomis tvarkos aprašą. Kviečiame teikti paraišką Ekonomikos ir inovacijų ministerijai iki 2021 m. gegužės 21 d.

 

Paraiškos forma

 

Siekiant efektyvesnio ir sklandesnio paraiškų vertinimo, Ekonomikos ir inovacijų ministerija prašo savivaldybių, kad šios kartu su paraiškomis pateiktų paraiškose nurodytų planuojamų ir (ar) vykdomų darbų grafiką. Darbų grafike, be kita ko, reikėtų nurodyti:

  • Reikiamų tyrimų atlikimas (pvz.: geologinių ir pan.);
  • Teritorijų planavimo dokumentų rengimą, keitimą ar koregavimą (pvz.: detaliojo plano ar pan.);
  • Planuojamus, atliekamus ar įvykdytus viešuosius pirkimus;
  • Sutarčių su rangovais sudarymą;
  • Projektinės dokumentacijos rengimą (išskiriant visas šio proceso rūšis, jei daugiau nei viena, pvz.: techninio projekto rengimas ar pan.);
  • Atliekamus darbus (jei jie skirstomi į etapus, nurodyti atskirų etapų laikotarpius);
  • Darbų užbaigimą, reikiamos dokumentacijos parengimą bei darbų pridavimą.

Prašome, darbų grafike laikotarpius nurodyti savaičių tikslumu, preziumuojant, kad grafiko pradžia yra šių metų rugpjūčio 1 diena bei išvardinti jau prieš šią datą atliktus darbus.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-05-18