BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


InoConnect

 • Ekonomikos ir inovacijų ministerija yra parengusi ir teikia viešam aptarimui priemonės „InoConnect“ projektų finansavimo sąlygų aprašo keitimo projektą (docx). Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2021 m. kovo 12 d. el. paštu: [email protected] Gautų pastabų derinimo lentelė
 • Ekonomikos ir inovacijų ministerija yra parengusi ir teikia viešam aptarimui priemonės „InoConnect“ projektų finansavimo sąlygų aprašo keitimo projektą (docx). Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2020 m. spalio 20 d. el. paštu: [email protected] Gautų pastabų derinimo lentelė

         Šiuo priemonės „Inoconnect“ finansavimo sąlygų aprašo projektu siūloma nustatyti naujas išlaidų eilutes nuotolinių renginių atveju ir tikslinami su išlaidomis susiję reikalavimai. Šis pakeitimas inicijuotas atsižvelgiant į Finansų ministerijos siūlymus keisti Projektų administravimo ir finansavimo taisykles, numatant galimybę keisti finansavimo sąlygų aprašus ir sudarytas projektų sutartis jau atrinkus ir (ar) sudarius projektų sutartis, jei šie pakeitimai būtini tinkamam projektų įgyvendinimui paskelbus valstybės lygio ekstremaliąją situaciją. Minėtas priemonės „Inoconnect“ pakeitimas bus atliekamas tik tokiu atveju, jei bus patvirtintas Finansų ministerijos siūlymas keisti Projektų administravimo ir finansavimo taisykles. Taip pat projektu siūloma papildyti finansavimo sąlygų aprašo nuostatas dėl galutinio projektų finansavimo sutarčių sudarymo termino, atsižvelgiant į vadovaujančios institucijos rašte pateiktą siūlymą dėl projektų finansavimo sutarčių sudarymo terminų pratęsimo.

 • Priemonės Nr. 01.2.1-LVPA-T-844 „InoConnect“ projektų finansavimo sąlygų aprašo PAKEITIMAS, patvirtintas 2020-01-17 įsakymu Nr. 4-37 (docx)
 • Ekonomikos ir inovacijų ministerija yra parengusi ir teikia viešam aptarimui priemonės „InoConnect“ projektų finansavimo sąlygų aprašo keitimo projektą (docx). Projekto pakeitimo priežastys nurodomos prisegtuke (docx). Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2019 m. gruodžio 18 d. el. paštu: [email protected] PRIDEDAMA: Gautų pastabų ir (ar) pasiūlymų lentelė (docx).
 • Priemonės Nr. 01.2.1-LVPA-T-844 „InoConnect“ projektų finansavimo sąlygų aprašo PAKEITIMAS, patvirtintas 2019-11-19 įsakymu Nr. 4-652 (docx)
 • Ekonomikos ir inovacijų ministerija yra parengusi ir teikia viešam aptarimui priemonės „InoConnect“ projektų finansavimo sąlygų aprašo keitimo projektą (docx). Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2019 m. liepos 5 d. el. paštu: [email protected]
 • Ekonomikos ir inovacijų ministerija yra parengusi ir teikia viešam aptarimui pasiūlymus dėl priemonės „InoConnect“ projektų atrankos kriterijų keitimo (docx). Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2019 m. gegužės 7 d. el. paštu: [email protected]
 • Nacionalinių stebėsenos rodiklių skaičiavimo aprašo keitimo projektas (docx). Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2019 m. sausio 3 d. el. paštu: [email protected].  
 • Ūkio ministerija yra parengusi ir teikia viešam aptarimui priemonės „InoConnect“ projektų finansavimo sąlygų aprašo keitimo projektą (docx). Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2018 m. lapkričio 13 d. el. paštu: [email protected].  
 • Priemonės „InoConnect“ projektų finansavimo sąlygų aprašo pakeitimas, patvirtintas 2018 m. kovo 22 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 4-160 (pdf., doc.)
 • Ūkio ministerija yra parengusi ir teikia viešam aptarimui priemonės „InoConnect“  projektų finansavimo sąlygų aprašo pakeitimo Projektą (docx.)  Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2018 m. kovo 6 d. el. paštu: [email protected].  
 • Priemonės „InoConnect“  projektų finansavimo sąlygų aprašo pakeitimas, patvirtintas 2018 m. sausio 5 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 4-5 (docx, pdf
 • Ūkio ministerija yra parengusi ir teikia viešam aptarimui pasiūlymus dėl priemonės „InoConnect“ projektų atrankos kriterijų nustatymo ir keitimo (doc). Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2018 m. sausio 15 d. el. paštu: [email protected].  
 • Ūkio ministerija yra parengusi ir teikia viešam aptarimui priemonės „InoConnect“  projektų finansavimo sąlygų aprašo pakeitimo Projektą (docx.)  Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2017 m. gruodžio 12 d. el. paštu: [email protected].  
 • Priemonės Nr. 01.2.1-LVPA-T-844 „InoConnect“ projektų finansavimo sąlygų aprašo Nr. 1 pakeitimas, patvirtintas 2017 m. spalio 25 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 4-619.
 • Projektų priežiūros komitetas, sudarytas 2017 m. rugsėjo 14 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 4-533 (pdf).
 • Įsakymai dėl finansavimo skyrimo/
 • Ūkio ministerija yra parengusi ir teikia viešam aptarimui priemonės „InoConnect“ projektų finansavimo sąlygų aprašo keitimo projektą (docx). Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2017 m. rugsėjo 6 d. el. paštu: [email protected].  
 • Ūkio ministerija yra parengusi ir teikia viešam aptarimui priemonės „InoConnect“ įgyvendinimo planą (docx.)  Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2017 m. liepos 18 d. el. paštu: [email protected].  
 • Ūkio ministerija yra parengusi ir teikia viešam aptarimui pasiūlymus dėl priemonės „InoConnect“ projektų atrankos kriterijų nustatymo ir keitimo (doc). Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2017 m. birželio 13 d. el. paštu: [email protected].  

 InoConnect  (priemonės kodas Nr. 01.2.1-LVPA-T-844)


Kvietimas Nr. 1 teikti paraiškas pagal priemonę „InoConnect“

Paraiškų teikimo terminas: nuo 2018-03-26 (09:00 val.) iki 2021-03-31 (24:00 val.)

Priemonės Nr. 01.2.1-LVPA-T-844 „InoConnect“ projektų finansavimo sąlygų aprašas Nr. 1, 2018 m. kovo 23 d. redakcija (docx, pdf.)

Pridedama „Vienos įmonės“ deklaracija

Paraiškos finansuoti iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą forma.

Paraiškas priima:

 • Viešoji įstaiga Lietuvos verslo paramos agentūra (www.lvpa.lt), Savanorių pr. 28, LT-03116, telefonas (8 5) 268 7401, el. p. [email protected]

Konsultuoja:

 • LVPA Komunikacijos skyriaus vyresnysis informavimo specialistas Deividas Petrulevičius, el.p. [email protected], tel. (8 5) 268 7411
 • LVPA Mokslo ir inovacijų projektų vadovė Alma Jakštienė, el. p. a.jakstiene@lvpa.lt, tel. (8 5) 203 0811.

 • LVPA Komunikacijos skyriaus vedėja Eglė Žemaitienė, el. p. [email protected], tel. (8 5) 210 9091.

 • LVPA Komunikacijos skyriaus vyresnioji informavimo specialistė Sigita Šušienė, el. p. [email protected], tel. (8 5) 203 4866.

 

Ankstesnė informacija:

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-06-06