BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Priežiūros institucijų patikrinimų apklausa (PIPA)

Ekonomikos ir inovacijų ministerija sukūrė priežiūros institucijų patikrinimų apklausos (PIPA) įrankį, kurio pagalba ūkio subjektas gali anonimiškai įvertinti priežiūros institucijos neseniai atliktą jo veiklos patikrinimą. 

PIPA įrankiu siekiama įvertinti vieno asmenų aptarnavimo priežiūros institucijoje aspekto - įmonės veiklos patikrinimo ir jo metu teikiamų konsultacijų kokybę ir padėti ištirti verslo nuomonę apie priežiūros institucijų veiklą.

Apklausos po patikrinimo rezultatai bus naudojami ūkio subjektų veiklos priežiūrą atliekančios institucijos pažangos analizei ir veiklos tobulinimui, verslo priežiūros sąlygų Lietuvoje stebėsenai, siekiant užtikrinti proporcingą verslui tenkančią patikrinimų naštą.
 

PIPA apklausos rezultatai 2023 m. sausis - 2023 m. gruodis.

 

Priežiūros institucijų patikrinimų apklausos įrankio naudotojo instrukcija

Asmens sutikimo dėl duomenų rinkimo forma

Priežiūros institucijų patikrinimų apklausos įrankio pristatymas

Priežiūros institucijų veiklos vertinimas. PIPA apklausos rezultatai 2022 m. kovas - 2023 m. balandis.

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-01-28